Транспресс АвиацияВодный транспортЖелезнодорожный транспортАвтоперевозка
Украинский транспортный бюллетень
В номере Выборы 2006 Транспресс Публикации Партнеры Аналитика Интервью Фотогалерея Чёрная метка Голосования Архив выпусков обратная связь Услуги Цены
 
      выходит с 4 октября 1993 года

 
 

  |
|новости
Февраль, 14
ДОБЛОКАДНИЧАЛИСЬ...ЕСЛИ ТАКОМУ ЯСНО…

Если даже престарелому нарциссу-культуристу, к тому же почти земляку бандеры, оказавшемуся министром нынешнего украинского правительства. ясна пагубность блокады Донбасса, то добавить нечего.

Однако «блокада», несмотря ни йна очевидную преступность и патологиченскую жадность организаторов и полгое бездействие бессильных «силовых» органов до сих пор продолжается, задайте себе классические древнеримские вопросы – сразу перевожу на общепонятный: «кому от этого хорошо? Кому это выгодно?».

Прямые убытки даже СБУ уже оценила в десятки миллионов.

Репутационные убытки от навсегда упущенного международного транзита подсчитать невозможно.

Предстоящие убытки госбюджета Украины и предприятий Украины из-за ответных мер - прикидывайте сами. Ответка пошла - дочитайте до конца.
=============================================

http://iportal.rada.gov.ua/meeting/stenogr/show/6426.html
ЗАСІДАННЯ ШОСТЕ
Сесійний зал Верховної Ради України
10 лютого 2017 року
10:23:37
НАСАЛИК І.С.
На жаль, так сталося, історично склалося і на контрольованій території антрацитова група не добувається. Звичайно уряд дивився і на цю проблему. І Міністерство енергетики на протязі 2016 і 2017 року ввело два проекти і вводить два проекти, які дають можливість замістити три з половиною мільйони тонн антрацитової групи вугілля в об'єднаній енергосистемі. Однак на сьогоднішній день блокування переходів, безперечно, викличе віялові відключення в нашій державі, і це стресова ситуація для об'єднаної енергосистеми. І з другої сторони, вдвічі підвищить ціну на вугілля.
Чим ми керувалися по поставці вугілля із неконтрольованої зони територій? Нормативно-правові акти, які були прийняті ще в 2014 році, регламентували переміщення товарів – і хочу саме наголосити – переміщення. Україна не має жодних кореспондентських рахунків між неконтрольованою зоною. Переміщення товарів антрацитової групи. Чим це пояснювалось? Пояснювалось двома речами. На території неконтрольованій залишилося 660 тисяч шахтарів. Оплата шахтарям за їх працю ведеться по тій же ціні, якій ведеться нашим шахтарям. Ця ціна на сьогоднішній день складає тисячу 730 гривень. Ціна "Роттердам плюс", про який ви говорите завжди, складає вдвічі більше. Як проходить оплата? Оплата проходить через карточки "Сбербанку", де оплачується заробітна плата шахтарям.
Шановні друзі, я більше чим переконаний, що питання блокади – це питання політичного рішення. Ви повинні чітко сказати: територія НКТ – це територія України чи це територія не України. Ви повинні сказати: 60 тисяч, 60 тисяч шахтарів, які там працюють, – це є українці чи це є не українці. Ми повинні усвідомити, що повна блокада приведе до того, що шахтарі ці не отримають заробітну плату. І тоді – я хочу завершити – і тоді, і тоді, і тоді, якщо ці шахтарі позбавлені форми існування через заробітну плату, піднімуть зброю і виступлять проти режиму, який там є, я перший, хто візьму автомат і приєднаюся до блокади. Але якщо ці шахтарі, позбавлені засобу, поповнять Збройні сили там… (Шум у залі) Поповнять, поповнять сили, то це питання крові. Тому питання прийняття – це прийняття політичного рішення, яке може прийняти тільки Верховна Рада України. Махновщини не повинно бути. Якщо ви приймете рішення повної блокади, то цю блокаду повинні проводити не добровольці, цю блокаду повинні проводити Служба безпеки України, армія і всі інші силові структури. Але ви повинні тоді і прийняти загальну на себе відповідальність. Якщо ці люди, позбавлені права на існування, 60 тисяч візьміть зброю і поповнять незаконні збройні формування – це кров, яка буде у нашій державі. 
У мене все. Дякую.
Полчаса назад повторил свой пост о том, зачем Украине, до недавнего самой высокообразованной и умной республике, мутные заезжие гастролёры? За это всремя только гдупому дураку не видно, что они тут наделали…
Потому ещё раз ответьте сами себе на древнеримсие вопросы и прочитайте, что выщает оин из таких… понаехавших.
И этот сбежит, ему есть куда и за что. А вам?
Mikheil Saakashvili
9 ч • 
Я підтримую припинення торгівлі з окупантами. Поки є торгівля - є стимул до продовження війни.
У Грузії після 2008 року ми припинили всі торговельні зв'язки з окупантами і окупованими територіями, бої припинилися, і ми змогли дуже швидко розвинути свою економіку. Не можна одночасно воювати і торгувати.
Хочу нагадати, що крім Путіна головним винуватцем розпалювання війни є Ахметов, який загрався в сепаратистські ігри з метою захисту та розширення своєї бізнес-імперії. Сьогодні через усю цю колотнечу він продовжує отримувати надприбутки за рахунок українського народу і ділиться ними з людьми президента: з Аваковим і СБУшниками. А народ України платить за його вугілля за формулою Роттердам плюс, а головне життями своїх синів і дочок.

Ещё один за…сланный казачёк-гастролёп саакашвили

 

Я поддерживаю прекращение торговли с оккупантами. Пока есть торговля - есть стимул к продолжению войны. 
В Грузии после 2008 года мы прекратили все торговые связи с оккупантами и оккупированными территориями, бои прекратились, и мы смогли очень быстро развить свою экономику. Нельзя одновременно воевать и торговать. 
Хочу напомнить, что помимо Путина главным виновником разжигания войны является Ахметов, который заигрался в сепаратистские игры с целью защиты и расширения своей бизнес-империи. Сегодня из-за всей этой заварухи он продолжает получать сверхприбыли за счет украинского народа и делится ими с людьми президента: с Аваковым и СБУшниками. А народ Украины платит за его уголь по формуле Роттердам плюс, а главное жизнями своих сыновей и дочерей.
----------------------------------------------------
Будто своих укропленных мало:

Євген Тєрєхов
5 февраля в 17:57 · 
Волинська обласна рада вимагає встановити мораторій на ввезення та вивезення вантажів з тимчасово окупованої території України, крім гуманітарної допомоги, яка доправляється під контролем ОБСЄ чи Червоного Хреста.

========================================
Вот и ответка:
-------------------
Народный совет ЛНР 10 февраля рассмотрел в первом чтении проект Закона Луганской Народной Республики «О внесении изменений в Закон Луганской Народной Республики от 28.12.2015 №79-II «О налоговой системе». В законопроекте сказано, что до 31 марта 2017 года нерезиденты должны заключить договор с налоговыми агентами ЛНР и начать платить в бюджет республики налоги, сборы и другие обязательные платежи, в том числе и единый взнос на общеобязательное государственное социальное страхование. Эти предприятия должны будут уплатить все налоги и сборы за период деятельности, который предшествовал заключению такого договора. После 31 марта 2017 года предприятия больше не смогут заключить такой договор.

Изменения в налоговой системе касаются Публичного акционерного общества «Алчевский металлургический комбинат», ПАО «Алчевсккокс», ООО ДТЭК «Свердловантрацит», ООО ДТЭК «Ровенькиантрацит», ПАО «Краснодонуголь», ЧАО «Аквасервис», ЧАО «Экоэнергия», Ветряного парка Краснодонский, Ветряного парка Лутугинский.

Офіційний портал Верховної Ради України

Нормативно-правові акти з питань адміністративно-територіального устрою України

IPORTAL.RADA.GOV.UA

 

14.2.2017 в  КМУ и в ВРУ "проХХХфессионально" обсуждают проблемы УЗ, в которые её вогнало преступно непрофессиональное и вороватое руководство. 
Болтовнёй всё и закончится. 
Импотентные "силовики" не в состоянии разогнать кучку нанятых блокировщиков, совершающих особо тяжкое государственное преступление.
Так балаклавомордый с парасюкой ещё и агенты Путина!
Скоро развалится всёTiger - design

Авторские права © "ТРАНСПРЕС&С"
info@transpress.kiev.ua