Транспресс АвиацияВодный транспортЖелезнодорожный транспортАвтоперевозка
Украинский транспортный бюллетень
В номере Выборы 2006 Транспресс Публикации Партнеры Аналитика Интервью Фотогалерея Чёрная метка Голосования Архив выпусков обратная связь Услуги Цены
 
      выходит с 4 октября 1993 года

 
 

  |
|новости
Январь, 12
Все, що робить керівництво МІУ та ПАТ «Укрзалізниця» на залізницях - ДЕРЖАВНА ЗРАДА+ НЕВИЛІКОВНА ДУРІСТЬ. Це требе негайно припинити!

Президенту України

Звернення

 

 

 

Шановний президенте!

 

               Як справжні громадяни, свідомі патріоти, фахівці транспортної галузі, вважаємо необхідним звернути Вашу особисту увагу, як глави держави, на надзвичайно небезпечне, фактично катастрофічне становище на одному з стратегічних, та важливіших підприємств України – на залізничному транспорті України..

 

               Моніторинг результатів роботи керівництва Міністерства інфраструктури України та керівництва ПАТ «Укрзалізниця» за останні роки, аналіз перспектив подальшого розвитку української транспортної галузі, наводять на єдиний невтішний висновок: все те, що робить керівництво  – інфраструктури України та керівництва ПАТ «Укрзалізниця»  - антиукраїнська діяльність: технологічна диверсія і пряма державна зрада.

               Очільники Міністерства, та створеного всупереч національним інтересам України ПАТ «Українські залізниці» - В. Омелян, Кравцов, Бевз, Веприцький та ін. своїми непрофесійними діями руйнують вітчизняну транспортну галузь. Своїми  некомпетентними заявами у ЗМІ, виставляють Україну та її народ посміховиськом у всьому світі, зокрема серед наших стратегічних партнерів, на радість ворогам та конкурентам.

 

               Надалі таке знущання над нашою країною терпіти неможливо!

 

               Останньою краплею стало опрелюднена  ініціатива чинного міністра інфраструктури України В. Омеляна, на повну некомпетентність якого неодноразово вказував прем»єр-мінистр В.Гроёсман, перевести управління Південно-Західної залізниці з її власної історичної будівлі, в який вона пропрацювала 130 років при всіх владах, війнах, режимах, в якесь інше приміщення, а комплекс управління Південно-Західних залізниць по вул. Лисенка 6, у м. Києві забрати під незрозумілі потреби міністерства, яке займає величезну будівлю по пр.. Перемоги 14..

 

               По-перше, це надвинаяно шкіднива технологічна диверсія і пряма державна зрада: в будівлі управління Південно-Звхідної залізниці зосереджені найважливіши технічні засоби контролю та управління всіма технологічними, обробки таємної інформації, тощо, процесами роботи одного з найбільших стратегічних об`єктів країни - найважливішої та найбільшої залізниці України.

 

По-друге. протягом більш ніж десяти років з приміщення управління Південно-Західних залізниць (ППЗ), де працював і весь апарат «Укрзалізниці», йшло управління усіма підрозділами усіх залізниц України загалом та контроль за усім залізничним транспортом України. По ПЗЗ йдуть важливі для України перевезення, включаючи транзитні контейнерні поїзди до країн Балтії та ЕС. Пів денно-Західна залізниця – ключова в виконанні військовх перевезень, особливо в інтересах частин ВСУ, які ведуть бойові дії. Під час війни та бойових дій на Сході -є найбільш вагомим та є найбільшою небезпекою.

 

               Будь-яка спроба переміщення Управління Південно-Західної залізниці з її будинку по вул. Лисенка 6 у м. Києві, потребує переміщення обладнання режимних приміщень, засобів спеціального зв`язку, селекторного та відомчого залізничного телефонного зв`язку, залізничної відомчої електронної пошти, Інтернету та локальних мереж, до яких прив`язані усі АРМи, диспетчерських центрів.

 

               Все це потягне за собою обов`язкове переоформлення  ліцензій з додержання вимог збереження державної таємниці, що потребує значного часу, а це у свою чергу паралізує увесь процес залізничних перевезень.

 

               Найбільш від цієї дурниці, а по факту технологічної диверсії можуть постраждаюти військові перевезення для ВСУ та НГ, що під час бойових дій є державною зрадою та тяжким злочином.

 

               Не менш реальна загроза зриву перевезень енергоносіїв на ТЕС та металургійні комбінати.

 

Про масштабні збитки економіки країни і багатьох підприємств та спаплюжений імідж нашої держави, годі вже казати. Збитки від самочинного блокування залізниць вже почула на собі кожна українська родина.

 

Тому, з метою забезпечення працездатності Української Залізниці наполегливо рекомендуємо у короткий термін вжити наступні заходи:

 

1. Негайно відсторонити міністра інфраструктури Омеляна і керівництво ПАТ «Українські залізниці» та її філіалів.

 

2. Доручити Генеральній прокуратурі та СБУ розслідувати їх діяльність та шкоду, що вони своєю діяльністю та бездіяльністю завдали обороноздатності та економічним інтересам України, протягом тривалого часу руйнуючи залізничний транспорт.

 

3. Припинити будь-які зазіхання на будню управління Південно-Західних залізниць, та інші стратегічні об`єкти інфраструктури залізничного транспорту, яка створювалася майже півтора сторіччя та є важливою і необхідною частиною забезпечення безпеки руху на УЗ.

 

4. Ліквідувати ПАТ «Українські залізниці», відновити перевірену десятиріччями структуру управління залізничним транспортом та негайно повернути до керівництва залізницями професіоналів-залізничників які у змозі повернути конкурентну спроможність та стратегічне значення Українській Залізниці, зокрема на території України та загалом у транспортній структурі Євразійського континенту.

 

 

ГО «Спілка громадян України»Tiger - design

Авторские права © "ТРАНСПРЕС&С"
info@transpress.kiev.ua